7 כלי עבודה לבית שחובה להחזיק

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

הכנו עבורכם רשימה של 7 כלי עבודה לבית שחובה להחזיק בכל ארגז כלים. כמו כן, כלים אלו יעזרו לכם בעת צרה למגוון רחב של מטרות ופתרון בעיות. 

ערכת כלי עבודה לבית

6 כלי עבודה לבית הכי בסיסיים ומומלצים

מברג

כלי עבודה לבית הכי בסיסי שקונים אצל חנות כלי עבודה הוא מברג. היופי הפשוט של מברג הופך אותו לכלי אידיאלי להרכבת ריהוט חדש לבית. ובנוסף, להתקנת מתגי תאורה פתיחת מכסי צבע מתכתיים ועוד.

ארגז כלים

ארגז כלים יאחסן עבורכם כלים רבים וישמור על הדברים מסודרים ונוחים לשימוש. כמו כן, קיימים סוגים רבים של מוצרי אחסון כלים שאפשר לרכוש על פי הצרכים שלכם.

פטיש טפרים

פטיש הטפרים משלב בין משקל ורב-גוניות בצורה מושלמת. יתר על כן, הוא יכול למסמר ציפורניים לקירות. ובנוסף, לתלות תמונות, להרכיב רהיטים מוכנים להרכבה ולבנות בתי ציפורים. ניתן להשתמש בטפרים מעוקלים כדי לשלוף ציפורניים מעוקלות בהכרח. 

מברגה

מוצר שכל הנדימן מומלץ אוהב להשתמש בו היא המברגה אשר נוחה לשימוש לכל מטרה של הרכבה. שימוש מאוד מומלץ הוא ב-סט מברגת אימפקט הכולל מברגה רוטטת בעוצמה של 18V של חברת איינהל. כמו כן, הסט כולל מזוודה מהודרת ומטען ל2 הסוללת הכלולות במוצר.

דאק טייפ

מוצר מעולה לצורך תיקונים מהירים בבית, ניתן להדביק אותו כמעט לכל דבר, ובעל גיבוי ארוג עבה, שעבה יותר מרוב הגלילים, אך ניתן לקרוע אותו בקלות לאורך. השתמשו בו לתיקון ברזנטים שבורים, דליים שבורים וכמעט הכל למעט צינורות.

מטר מדידה

עוד כלי עבודה לבית שימושי מאוד למדידת אורכים ורוחב המרחב בדירות ובבתים. כמו כן, ניתן לעשות זאת בצורה הטובה ביותר עם מטר בייסיק מקצועי של חברת פרוקסן.

סט בוקסות

סט בוקסות הכולל 25 חלקים רבע אינץ' ומדגם 529-25 של חברת פרוקסן. כמו כן, המוצר עשוי מפלדת CR-V, מארז המוצר עשוי ממתכת והוא מגיע עם אחריות לכל החיים.

זקוק לשירותי ניקיון? שיפוצים? חשמל? אינסטלציה? צבע? הובלות? השאר לנו את הפרטים שלך ונמצא עבורך את איש המקצוע הטוב ביותר לפי מקום מגורך.
כתבות נוספות
שתף אותנו בחוויתך